Služby

Pojištění

Zprostředkujeme Vám uzavření pojistné smlouvy, a to jak povinného ručení, tak havarijního pojištění. Spolupracujeme výhradně s České pojišťovnou, která je největším poskytovatelem pojištění v České republice, a disponuje největší sítí poboček. Všichni naši pracovníci jsou certifikovanými zprostředkovateli pojištění, a pomohou Vám vybrat nejoptimálnější produkt v jakémkoliv dostupném rozsahu.

Financování

Nákup vozu prostřednictvím spotřebitelského úvěru je u nás samozřejmostí. Pro dosažení vysoké kvality námi nabízených služeb spolupracujeme pouze s renomovanými bankovními domy, a vyhýbáme se spolupráci se společnostmi z nebankovního sektoru. Z toho důvodu Vám můžeme nabídnout zprostředkování spotřebitelského úvěru u těchto společností: MONETA Auto, s.r.o., Home Credit, a.s., ESSOX, s.r.o. a s Autoleasing, a.s. Všichni pracovníci společnosti úspěšně složili akreditovanou zkoušku o spotřebitelském úvěru na základě zákona č. 257/2016 sb.

Prodloužená záruka

Při koupi Vašeho vozu nabízíme zprostředkování uzavření prodloužené záruky DEFEND car protect u společnosti DEFEND insurance. Tato záruka kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické, nebo elektrické poruchy. Jednotlivé záruční programy se liší svým rozsahem, a my Vám poradíme a nabídneme produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vaším požadavkům.

Předkupní prohlídka

Po předešlé domluvě Vám přistavíme vůz na nezávislou prohlídku do autorizovaného servisu, nebo jakéhokoliv Vámi vybraného servisu na území Českých Budějovic. Zrovna tak Vám vždy umožníme prohlídku vozu Vaším technikem přímo v naší prodejně.

Otevírací doba

Pondělí11 – 17 hodin
Úterý11 – 17 hodin
Středa11 – 18 hodin
Čtvrtek11 – 17 hodin
Pátek11 – 17 hodin
Sobotapo tel. dohodě
NeděleZavřeno
V jiný čas předchozí dohodě.
VOlejte +420 777 679 678

Přijeďte se podívat

Kontakt

Jiří Rak

Rudolfovská 463
České Budějovice
370 01

info@kupsiauto.cz

IČ: 41935349
DIČ: CZ7012311405

pushpin linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram